Říkají o nás

Věříme, že Vás tyto zkušenosti inspirují.

 • Martin Kortus

  Technicoat Group, Managing Director

  Technicoat si vytýčil ambiciózní cil zdvojnásobit tržby do roku 2020. Tomáš Bušek a Michal Slezák z Towers, mne inspirovali a zároveň I prakticky provedli procesem interní analýzy obchodu naši společnosti. Zároveň se jim podařilo motivovat obchodníky skupiny a přesvědčit je o možnosti dosažení tohoto cíle. Ve firmě Towers jsem našel důležitého partnera, se kterým jsem mohl diskutovat a zároveň korigovat svoje vize. Obchodní týmy skupiny Technicoat po absolvování školení s Towers pracují lépe

  Přečíst celé
 • Vladimír Křiva

  PREMO, ředitel

  Spolupráce mezi PREMO a Towers Consulting započala v roce 2015. Juraj Skalský úspěšně pomáhá našemu obchodnímu týmu zvyšovat obchodní dovednosti. Juraj umí efektivně předat své zkušenosti obchodním zástupcům …

  Přečíst celé
 • Stanislav Šmolík

  GLOBAL PAYMENTS, Country manager

  Spolupráce mezi Towers Consulting a Global Payments začala před 7 lety. Tomáš a jeho tým nám pravidelně pomáhají zvyšovat prodejní dovednosti obchodních týmů. Pravidelná školení a tréningy s Towers Consulting nám významně pomáhají při plnění obchodních cílů. Plánuji pokračování s Towers i v letech následujících, protože jejich autentický a praktický přístup k obchodním tréningu je opravdu funkční ….

  Přečíst celé
 • Robert Dvořák

  T-Mobile Czech republic, senior manažer

  „ … s Tomášem Buškem jsme prošli dvě kola školení na diferencovaný prodej. Cílem školení bylo trénovat různé styly vyjednávání podle typu zákazníka (majitel, finanční ředitel apod.) včetně způsobu jak se k rozhodovačům dostat. Obchodníci ocenili praktické nácviky schůzek a společně sestavené prodejní argumenty. Úspěchu školení přispělo i vysoké charizma a zkušenosti školitele, které v obchodních vzbudilo důvěru a respekt. Určitě rád kdykoliv zopakuji …“

  Přečíst celé
 • Radka Pučelíková

  AIMTEC, HR Manager

  S Tomášem Buškem spolupracujeme více jak 15 let. Známe se z doby jeho úspěšné obchodnické kariéry. Vše, co předává na svých školeních, jsou praktické znalosti, ověřené zkušenosti, funkční metody ale i podněty k sebepoznání, podávané nezapomenutelným způsobem charismatické osobnosti, s nadhledem a vtipem. Po školení v Towers se obchodováním začnete bavit.

  Přečíst celé
 • Branislav Drusc

  Hyunadi Motor Czech, Finance Manager

  Spoluprácu s Jurajom Skalským vidím ako investíciu s vysokou pridanou hodnotou pre Hyundai Motor Slovakia. S Jurajovou podporou sa nám v roku 2016 podarilo navrhnúť systém rozvoja manažerských zručností na základe 360 stupňovej spätnej väzby, ktorý všetci zúčastnení manažeri hodnotili veľmi pozitívne. Na základe výbornej spätnej väzby od manažerského tímu Hyundai Motor Slovakia sme sa rozhodli s Jurajom pokračovať v rozvoji manažerských zručnosti aj v roku 2017.

  Přečíst celé
 • Jan Velek

  HENNLICH, Group Division Leader

  Towers mají jedno unikum: Jsou autentičtí a vy jim věříte. Umí jednoduše a přesto hluboce, syrově a přesto laskavě, instruktivně a přesto velmi prakticky zažehnout, připomenout a rozvinout dovednosti, kterých je třeba pro úspěch a radost v byznysu.

  Přečíst celé
 • Rostislav Trtík

  ABB, Výrobní ředitel

  S Towers Consulting, v našem případě nejvíce s Michalem Slezákem, jsem osobně spolupracoval již několikrát, převážně na projektech implementace změny a to v různých lokalitách, oborech a úrovních řízení. Díky jeho přípravným konzultacím a typickému navazujícímu workshopu se vždy podařilo řízenou diskuzí a trefnými situačními příklady každý team vtáhnout do problému a nenásilnou formou je motivovat k aktivní spoluúčasti na implementaci nových strategií a manažerských přístupů v jejich odděleních

  Přečíst celé
 • Pavel Hilbert

  Estheticon, zakladatel @ CEO

  Školení s Tomášem Buškem a Jurajem Skalským nám otevřela nový pohled na akvizici, prodej i vyjednávání. Oba jsou vždy perfektně připravení, školení má švih a skvělou atmosféru. Srozumitelné a názorné příklady z každodenního života + praktické procvičování = dobrá použitelnost pro další rozvoj a použití v praxi. Děkujeme!

  Přečíst celé
 • Žaneta Schugerová

  RCI, Sales Coordinator

  Michal Slezák má schopnost vcítit se do problematiky školených, snaží se proniknout do hloubky a ukázat cestu k odstranění překážek a k dosažení cíle. Mistr improvizace s vynikajícími prezenčními dovednostmi. Kreativní školitel se schopností zaujmout.

  Přečíst celé
 • Lubomír Zeman

  Cataps, Sales Manager

  S Michalem, a současně tedy s Towers Consulting, jsem měl možnost prvně pracovat na přípravě obchodního školení, v době kdy můj tým procházel zásadní změnou – převod do nové firmy.

  Přečíst celé
 • Alexandr Gazi

  Lyreco CE, SE, Marketing Director

  Mám velmi dobrou osobní zkušenost! S Towers a Jurajem Skalským jsme zrealizovali 2-fázový workshop pro manažery marketingu a nákupu, který byl zaměřen na proaktivitu v businessu.

  Přečíst celé
 • Markéta Pechová

  ABB, Obchod.ředitel-Energetika

  Adaptační workshop, koučing, školení motivace, to jsou některé z projektů, kde jsem se měla možnost přesvědčit, že Michal je profík a každé setkání s ním provokuje a inspiruje. V minulém roce jsem v rámci změny pracovní pozice dostala na starosti sehraný a zkušený tým a velmi mi záleželo na tom, jak mne tato skupina mezi sebe přijme. Hledala jsem způsob, jak toto zjistit a ověřit, zda zafungovala nebo nezafungovala pracovní chemie.

  Přečíst celé
 • Naďa Tobíšková

  Estheticon, Sales Director

  Spolupráce s Miriam je radost. Perfektní a rychlá komunikace, vždy milý a současně profesionální přístup. Děkuji!

  Přečíst celé
 • Jan Vokřínek

  FRONTIER COMPONENTS, Jednatel

  S towers consulting spolupracujeme od roku 2012 na doporučení sesterské firmy. S růstem firmy a růstem počtu zaměstnanců bylo nutné nové kolegy dostatečně připravit na firemní způsob uvažování, sjednotit způsob vnímání zákazníka a v neposlední řadě kolegy doškolit v obchodních dovednostech.

  Přečíst celé
 • Santiago Aguado

  HP Enterprise Slovakia, country director

  Pri spolupráci s Jurajom z Towers Consulting sme adresovali posilnenie obchodného uvažovania – najprv pri tíme predpredajnej podpory, v ďalšom tiež pri technickom tíme v našej spoločnosti. Najviac oceňujem flexibilitu v prispôsobení základných konceptov SPIN sellingu úrovni môjho tímu a názorné príklady z nášho trhu. Školenia boli tímom hodnotené veľmi dobre.

  Přečíst celé
 • Petr Savara

  Česká spořitelna, Area Sales manager

  S Tomáše se znám více než 6 let. Dělali jsme spolu na projektech se zaměřením na vytěžování zákazníků a jejich rozvoj, vyjednávání. Tomáš nehledá v obchodování složitosti, ale zjednodušuje ho a přirovnává k normálnímu životu. Díky němu „už“ nepláču na špatném hrobě, vím kdy položit na bar klíče od auta a že s tím co mám doma, počítá i někdo jiný.

  Přečíst celé
 • Hana Vojtěchová

  RCI Financial Services,

  Díky profesionální podpoře Lenky se mi dostala možnost probrat témata, která mě vedou k hledání řešení a pozitivním změnám. Pomohla mi lépe reagovat a více své chování řídit směrem, kterým potřebuji. Rovněž překonání vnitřních bariér, o kterých jsem před tím ani nevěděla. Koučink považuji za výbornou cestu k rozvíjení vlastních schopností. Hana Vojtěchová, RCI Financial Services

  Přečíst celé
32
školení zaměřených na akvizici nových zákazníků v roce 2022
35
tréninků směřujících k vyšší míře čerpání potenciálu stávajících zákazníků v roce 2022
33
workshopů zaměřených na firemní kultůru a motivaci v roce 2022
21
manažerských projektů v roce 2022

Vyjádření klientů

Lubomír Zeman

Lubomír Zeman

Cataps, Sales Manager

S Michalem, a současně tedy s Towers Consulting, jsem měl možnost prvně pracovat na přípravě obchodního školení, v době kdy můj tým procházel zásadní změnou – převod do nové firmy.

V rámci tohoto školení se Michalovi podařilo nejen posunout dovednosti mých kolegů, ale zároveň i překonat jejich obavy s uvedenou změnou spojené. Navíc následný „follow-up“ pomohl udržet nastolený trend. Na Michalovi oceňuji především profesionalitu a jeho skutečný zájem o účastníky školení, jejich rozvoj a jejich plán.

Kontakty Česká Republika

+420 608 919 260 Všechny kontakty

Napište nám zprávu

Ozveme se, jakmile to bude možné